Hakkımızda

KASKABIN pano sistemleri kullandığı ürünleri üretim teknolojisinin sunduğu tüm imkanlar ve standartlar kullanarak tasarlanmakta ve bu kapsamda tüm üretim CADCAM destekli makinelerde gerçekleştirilmektedir. Üretilen ürünler. sağlam gövde yapısı ile yüksek kısa devre akımlarının ve kesicilerin açma – kapama anında oluşturduktan dinamik kuvvetlere karşı yüksek derecede dirençlidir. Ürünlerin tasarımı tamamıyla cıvatalı birleşimden oluştuğu ve genişlemeye olanak tanıdığı için montaj anında ve daha sonrasında muhtemel talep üzerine değişiklik yapabilme, yeni modüler materyaller ekleme olanağı sunmaktadır. 

Geniş aksesuar desteği sayesinde ekipman montajı kolay ve pratik hale gelmiştir. Çeşitli markalardaki modüler materyallerin montajında karşılaşılabilecek muhtemel tüm sorunlar ‘sıfır hata’ ile ortadan kaldırılmıştır.

Vizyonumuz

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden vizyonumuz; üretim ve faaliyet alanlarımızda müşterilerini geleceğe taşıyan, pazarında lider ve güvenilir bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterileriniz için hangi değerlerin üretildiğini açıklayan misyonumuz; sektöründeki birikimi ve uluslararası standartlara sahip teknolojileriyle üretim, dağdan, pazarlama ve taahhüt alanlarında ülkenin çıkarlarıyla küresel gerçekleri kaynaştıran: güçlü bir şekilde büyüyen, müşterilerine kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmetler sunan, fikirleriyle sektöre öncülük eden, topluma duyarlı ve çevreye saygılı bir kurum olmaktır.